Iraniści na obozie Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w Serocku

Między 27 kwietnia a 07 maja 2017 r. odbył się kolejny obóz Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci. Jego celem jest nie tylko poszerzaniu specjalistycznej wiedzy uczniów, ale także wspieraniu ich rozwoju ogólnego, umiejętności współpracy w grupie, komunikacji i samooceny. W programie obozu było miejsce na: specjalistyczne warsztaty z różnych dziedzin, wykłady różnych dziedzin wiedzy prowadzone przez znakomitych naukowców i popularyzatorów, oraz warsztaty ogólnorozwojowe – filmowe, plastyczne, teatralne, językowe, filozoficzne itd.
Krakowscy iraniści współpracują z Funduszem od 2014 r., a w tegorocznych udział wzięła dr karolina Rakowicka-Asgari, która przygotowała trzydniowe warszataty Religia a władza. Przykład Iranu oraz pojedyncze Wprowadzenie do języka perskiego. Jedne i drugie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników obozu.
Data opublikowania: 17.05.2017
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski